Loras Holding


DAİMA DAHA İLERİYE

Türkiye’nin geleceğine katkı sunmak, tüm toplumumuzla birlikte büyümek için varız.


1988 yılında 20 idealist girişimci tarafından İttifak Holding ismiyle kurulduk. Farklı sektörlerdeki büyümemizi takiben 1993 yılında holdingleştik ve 1994 yılında da Sermaye Piyasası Kurulu`na kaydolduk. 2009 yılına gelindiğinde 19 bine yakın yatırımcımız ile Borsa İstanbul’a kote olan, 2010 yılında da hisse senetleri Borsa İstanbul’un ilk 100 endeksinde işlem görmeye başlayan bir kurum haline geldik.

Ana faaliyet alanlarımızı gıda, inşaat, gayrimenkul yatırım, makine ve enerji oluşturuyor.

2023 yılı itibariyle İttifak Holding ismiyle çıktığımız yolculuğumuzu, yeni yüzümüzle fakat aynı değerlerimiz ve hedeflerimizle Loras Holding ismiyle sürdürüyoruz.

Büyüyen Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeye dayalı gücü olarak faaliyetlerini sürdüren Loras Holding ve şirketleri, bugüne kadar dünyanın 120 ülkesine ihracat gerçekleştirdi, milyonlarca müşteriye ulaştı.

Loras; özgüveni, güçlü öz sermayesi, ileri teknolojiden faydalanmadaki yetkinliği, uluslararası ölçülerde deneyimi, entelektüel birikimi ve evrensel standartlarda ahlaki değerleri benimseyerek elde ettiği başarılarıyla, “birlikte büyümek” misyonunda, Türkiye’nin öncü kuruluşlarından biri olarak faaliyetlerini yürütmeye devam ediyor.
 

www.lorasholding.com